İlanlar

DEVAM EDEN İLANLAR

Genel Nitelikler

Heyecanının ve hayallerinin farkındayız. Biz, planlarını hayata geçirmen için buradayız. Ticari şubelerde gerçekleştireceğin staj ile geleceğini şekillendireceğin, kariyerine yön vereceğin Garanti BBVA’ daki yolculuğuna birlikte çıkalım.

Ticari şube stajını, Mart–Mayıs döneminde beraber belirleyeceğimiz 15 iş gününde tamamlayabilirsin.

Mezuniyetinin ve stajının ardından; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa ya da Gaziantep’te bulunan ticari şubelerimizden birinde Müşteri İlişkileri Temsilcisi pozisyonunda Sales Trainee olarak görev almak için staj programı sonrasında birim ile yapacağın görüşmeyi başarıyla tamamlaman yeterli.

Aranan nitelikler;

İngilizceyi yazılı ve sözlü aktif olarak kullanıyorsan,

Örgün eğitim veren üniversitelerin 3. ,4. sınıf veya Yüksek Lisans öğrencisiysen,

Staj programına hemen başvurabilirsin!

Değerlendirme süreci;      
 
İlk adım olarak online genel yetenek ölçümlemesine ve İngilizce sınavına davet edileceksin. Bu süreçte  başarılı olursan, yine online olarak gerçekleşecek birebir görüşmemize katılacaksın.

Görüşme sonucun olumlu olursa seni ticari şubelerimizde gerçekleşecek olan staj programımıza dahil edeceğiz.
 
Görüşme davetleri ve tüm bilgilendirmeler e-posta ve SMS yoluyla yapılacak. Bu sebeple Garanti BBVA Kariyer' de yer alan e-posta adresinin ve cep telefonunun güncel olmasına lütfen dikkat et.

Son Başvuru Tarihi: 30.04.2020

 

Seni de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

 

Garanti BBVA olarak farklı bakış açılarına sahip çalışma arkadaşlarıyla gelişeceğimize, daha iyi bir çalışma ortamına ulaşacağımıza inanıyoruz. Eşit istihdam sağlamayı görev edinen bir kurum olarak çeşitliliği destekliyoruz. Çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimine fırsat sunan, kendilerini en iyi şekilde göstermelerini sağlayan, gelişimlerine odaklanan işbirlikçi ve kapsayıcı bir çalışma ortamı yaratmak için yeni adımlar atmaya devam ediyoruz.

 

Başvur